Nemajte dovolenku za trest

Niekedy je smiešne, že keď sa na veci pozeráte reálne a vidíte ich presne tak, ako ich vidieť chcete, je to proste jasnejšie, než kedykoľvek predtým. A občas sa proste musíte poriadne zamerať na to, čo je pre vás najlepšie. Keď sa na to chcete pozrieť takýmto spôsobom, pochopíte aj to, čo je to dokonalé a čo zase dokonalé nie je. Napríklad meškanie lietadla odškodné určite dokonalé nie je, to však ešte stále neznamená, že nemôžete urobiť nič, čo je pre vás dôležité. Tento raz ide hlavne o to, aby ste sa zo všetkého vedeli poriadne tešiť.

odškodnění
 
Dovolenka ako za trest?
Mnohí ľudia to tak vidia, keď sa cesta predĺži alebo proste zruší či niečo podobné. Ale možno to tak proste malo byť. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa pozrieť na to, čo sa vám skutočne páči, čo pre vás môže byť dôležité a vďaka čomu sa môžete naozaj niekam posunúť. Napriek tomu bude všetko vždy presne také, ako to chcete vidieť vy sami a práve preto sa môžete začať snažiť a pochopíte, že presne toto je pre vás základ, na ktorom môžete stavať. Nebojte sa, že by sa niečo stalo. Toto je proste jasné.
 
létání

Ak sa chcete baviť a ak chcete, aby bolo všetko naozaj super, je jasné, že by ste sa mali proste zamerať na to, čo je pre vás to najlepšie a najsprávnejšie. Všetko bude vždy o tom, ako budete vy sami schopný sa na veci pozerať a keď sa na to viete pozerať čo najsprávnejšie a budete sami so sebou spokojný tak, že sa vám na nič iné nebude chcieť ani zameriavať, je jasné, že nakoniec to bude všetko čo najlepšie. A predsa len by ste sa mali zamyslieť nad tým, ako vyriešiť každý jeden problém, ktorý vás sprevádza. A keďže ide hlavne o to, je jasné, že by ste mali urobiť čo najviac sa len dá. A všetko bude naozaj čo najlepšie, mali by ste sa z toho jednoducho tešiť. Nebojte sa, že sa stane niečo zlé. Jednoducho ide len o to, aby bolo všetko podľa vás.